Serwis pieców konwekcyjno-parowych

Będąc liderem na rynku serwisów urządzeń elektrycznych, z powodzeniem radzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi naprawami. Często odwiedzają na również właściciele lokali gastronomicznych, którzy zmagają się z różnego rodzaju awariami i usterkami sprzętów, bez których trudno sobie wyobrazić codzienne przygotowywanie posiłków. Dlatego też do naszych działań dołączamy serwis urządzeń gastronomicznych. Z powodzeniem naprawiamy nawet piece konwekcyjno-parowe, które stanowią podstawowe wyposażenie wielu zarówno małych, jak i dużych lokali gastronomicznych. Bez znaczenia jest dla nas to, i jaki jest to model urządzenia, gdyż   z powodzeniem prowadzimy naprawy wiodących na rynku producentów i dostawców tego rodzaju wyposażenia i naprawiamy również mniej popularne modele.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do restauracji, różnych kuchni hotelowych, stołówek, barów szybkiej obsługi, pizzerii i wszystkich, którzy posiadają sprzęt gastronomiczny wymagający naprawy. Na początek proponujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzonego urządzenia, na której podstawie możemy zbudować konkretne kosztorys usunięcia ewentualnej usterki. Istotne jest to, że na tym etapie klient może zrezygnować z naszych usług i nie ponosi za to żadnych dodatkowych kosztów. Niezwykle ważne jest również to, że jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, dlatego nie prowadzimy napraw urządzeń objętych gwarancją.

W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, a także dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowane naprawy mogą zakończyć się owocnym efektem.