Serwis pieców do pizzy

Serwis pieców do pizzy

Jako wiodący serwis elektroniki, mamy możliwość obsługi najbardziej skomplikowanych napraw, a także specjalizujemy się w serwisowaniu elektrycznych pieców do pizzy, które cieszą się ogromną popularnością w restauracjach. Nasz wykwalifikowany personel oraz zaawansowane zaplecze techniczne pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług. Co więcej, wyróżniamy się dostępem do szerokiego asortymentu podzespołów i części zamiennych, co gwarantuje prawidłowy przebieg procesów naprawczych.

Warto również zaznaczyć, że nie tylko gwarantujemy solidne działanie, ale również szybką reakcję. Rozumiemy, jak istotne jest dla restauracji utrzymanie sprawnego funkcjonowania urządzeń elektrycznych i uniknięcie strat. Naszym celem jest minimalizacja przestojów, dlatego po przeprowadzeniu darmowej diagnozy i przedstawieniu dokładnej wyceny, jeśli klient zdecyduje się na nasze usługi, podejmujemy działania niezwłocznie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Pomimo bycia serwisem pogwarancyjnym, udzielamy gwarancji na nasze usługi, co świadczy o pewności naszych umiejętności i profesjonalizmu.

Można śmiało powiedzieć, że radzimy sobie z niemal każdą usterką, bez względu na jej złożoność. Nasza załoga nieustannie doskonali swoje kompetencje i śledzi najnowsze technologie, aby sprostać oczekiwaniom klientów.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji