Serwis mieszarek do ciast

Dbamy o to, by naprawiać mieszarki do ciast, które bardzo często również potocznie nazywa się mikserami planetarnymi lub spiralnymi. Urządzenia te służą do wyrobu ciasta i najczęściej swoje zastosowanie znajdują w cukierniach, piekarniach, pizzeriach, ale trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich w innych punktach gastronomicznych. dokładamy wszelkich starań, by naprawiać pojazd serwisować różnego rodzaju modele tych urządzeń – zarówno od wiodących producentów, jak i tych mniej rozpoznawalnych marek.

To, co niewątpliwie nas wyróżnia na tle konkurencji to, to bezpłatna diagnoza, którą oferujemy. Na tym etapie również dbamy o to, by przedstawić wycenę kosztów usunięcia usterki. Klient w tym momencie może zrezygnować ze współpracy z nami, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście na wszelkie prowadzone naprawy udzielamy konkretnej gwarancji, mimo, że jesteśmy serwisem tylko i wyłącznie pogwarancyjnym. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców dba o to, by działać w możliwie szybko i bez zakłóceń, gdyż mamy świadomość tego, jak duże pojawiają się trudności w lokalach gastronomicznych, kiedy awarii ulegają sprzęty.

Z powodzeniem naprawiamy mieszałki spiralne do ciast, mieszarki, foremki, wywrotnice, dzielarki i dzielarko-zaokrąglarki do bułek i pączków, przesiewacze oraz podajniki do produktów sypkich. Istotne jest również to, że wykonujemy nie tylko remonty i naprawy urządzeń gastronomicznych, ale także wszelkie prace serwisowe, dotyczące ich przeglądu.