Serwis mieszarek do ciast

Dbamy o to, by naprawiać mieszarki do ciast, które bardzo często również potocznie nazywa się mikserami planetarnymi lub spiralnymi.

Serwis mieszarek do ciast

Troszczymy się o serwis i naprawę mieszarek do ciast, które potocznie określa się mianem mikserów planetarnych lub spiralnych. Te urządzenia są niezastąpione w procesie wyrabiania ciasta i znajdują zastosowanie w różnych placówkach gastronomicznych, takich jak cukiernie, piekarnie, pizzerie oraz innych tego typu lokalach. Naszym celem jest kompleksowa obsługa różnych modeli tych urządzeń, zarówno od renomowanych producentów, jak i mniej znanych marek.

To, co wyraźnie nas wyróżnia na tle konkurencji, to nasza bezpłatna diagnoza, którą oferujemy naszym klientom. W ramach tego procesu dokładnie oceniamy, co wymaga naprawy i prezentujemy kosztorys usunięcia usterek. Warto podkreślić, że na tym etapie klienci mogą zrezygnować z naszych usług bez żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście, na wszystkie nasze przeprowadzone naprawy udzielamy konkretnych gwarancji, mimo że jesteśmy serwisem działającym wyłącznie po okresie gwarancji producenta. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów dba o to, aby działać sprawnie i efektywnie, zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie ciągłości pracy urządzeń w lokalach gastronomicznych.

Jesteśmy w stanie naprawić między innymi mieszarki spiralne do ciast, mikserki, wywrotnice, dzielarki oraz dzielarko-zaokrąglarki do bułek i pączków, przesiewacze i podajniki do produktów sypkich. Ponadto oferujemy nie tylko naprawy, ale także różnorodne usługi serwisowe i przeglądowe związane z urządzeniami gastronomicznymi.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
09:00-19:00, 
sobota: 10:00 - 15:00

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji