Serwis grilli kontaktowych i rusztowych

Bez względu na to, czy prowadzicie dużą restaurację, czy niewielki lokal, trudno sobie wyobrazić jego funkcjonowanie bez grilli kontaktowych i rusztowych. Tak naprawdę nie ma znaczenia to, czy oferujecie w menu letnie przekąski z grilla na świeżym powietrzu, czy też obserwujecie wybrane dania wewnątrz budynku. Niewątpliwie klienci doceniają takie smaki, dlatego też, w przypadku awarii tych urządzeń, pojawia się dość duży problem.

Jako serwis urządzeń gastronomicznych dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najszybciej rozwiązać tego typu nieprzyjemne sytuacje. Wykonujemy pogwarancyjne naprawy grilli różnych marek. Z powodzeniem prowadzimy przeglądy okresowe, zajmujemy się czyszczeniem i konserwacją tych urządzeń, usuwamy nawet trudne do zdiagnozowania i naprawy usterki, a także zajmujemy się również wymianę zużytych części. Bez względu na to, czy już grill wymiany podzespołów, czy są potrzebne nowe części do grilla, czy też konieczny będzie zakup nowego palnika, my zadbamy o to, by naprawić wszystkie niedziałające funkcję. Należy pamiętać również o czyszczeniu i konserwowania grill po sezonie, dlatego też świadczymy również takie usługi. 

W naszej firmie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Wychodzimy z założenia, że nawet uszkodzony sprzęt warto jest naprawiać i tym samym dać mu nowe życie. Ponadto w trakcie naprawy i wcześniejszej diagnozy możliwe jest wyeliminowanie błędów powstałych jeszcze na etapie produkcji. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, który działa na terenie całej Polski. Przed podjęciem się jakichkolwiek napraw udzielamy najpierw bezpłatnej diagnozy, przedstawiono szczegółowy kosztorys, a na świadczone przez nas usługi klient zawsze otrzyma konkretną gwarancję.