Serwis elektrycznych urządzeń grzewczych

Bez względu na to, jakiego profilu jest dany lokal gastronomiczny i jaką posiada specyfikację, to trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez elektrycznych urządzeń grzewczych

Serwis elektrycznych urządzeń grzewczych

Nieważne, jakie jest przeznaczenie konkretnego lokalu gastronomicznego i jakie urządzenia grzewcze są w nim wykorzystywane - takie jak płyty grzewcze, kotły warzelne, taborety grzewcze, różne patelnie czy frytownice. W przypadku awarii takiego sprzętu pojawia się znaczny problem. Właściciele restauracji i innych lokali tego rodzaju stają przed dylematem - czy warto naprawić uszkodzone urządzenie, czy może nadszedł czas na zakup nowego? Ostateczna decyzja często zależy od jakości serwisu urządzeń gastronomicznych, do którego się zwracamy. Niestety, istnieje ryzyko, że trafimy na personel, który skłoni nas do niepotrzebnego konsumpcjonizmu i zakupu nowego sprzętu, choć nie jest to konieczne.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym serwisem, możemy zaoferować dokładną i bezpłatną diagnozę, a także sporządzenie szczegółowej wyceny kosztów naprawy. Naszym celem jest przywracanie uszkodzonym urządzeniom elektrycznym i elektronicznym długotrwałej sprawności. Posiadamy nie tylko odpowiednie zaplecze techniczne, które jest niezbędne do skutecznej pracy zarówno przy najnowszych rozwiązaniach technologicznych, jak i przy nieco starszych urządzeniach, ale także wykwalifikowany personel, który jest gotów podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Nasze działania opierają się na profesjonalizmie i doświadczeniu. Staramy się również, aby nasze naprawy przebiegały sprawnie, zachowując jednocześnie wysoką jakość oferowanych przez nas usług, które objęte są gwarancją.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji