Serwis ekspresów do kawy

Istotne jest to, że dzięki temu, iż posiadamy wykwalifikowany zespół fachowców, bogate zaplecze technologiczne, dlatego z powodzeniem radzimy sobie z serwisowaniem i naprawą wszystkich rodzajów ekspresów do kawy pochodzących od wszystkich producentów. Na uwagę zasługuje również tak, że prowadzimy prace naprawcze i serwisowe profesjonalnego sprzętu stosowanego w kawiarniach, barach, restauracjach, doskonale radzimy sobie z ekspresami kolbowymi, przelewowymi, kapsułkowymi, automatycznymi, które przeznaczone mogą być do różnych celów - do zastosowania w biurach, różnych obiektach Kultury, czy nawet tych, które świetnie sprawdzają się w domowym zaciszu. Dysponujemy bogatym zapleczem warsztatowym, a także nasi pracownicy nieustannie dbają o poszerzanie wiedzy i umiejętności.

Naszą specjalnością jest naprawa wszelkich urządzeń elektrycznych i elektronicznych, ale niewątpliwie na uwagę zasługują w sposób szczególny ekspresy do kawy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak rozczarowani i zrezygnowani potrafią być klienci, którzy odwiedzając konkurencyjne serwisy, dowiadują się, że ich urządzenia nie da się naprawić. Naszą misją jest jednak dawanie drugiego życia uszkodzonym sprzętom, dlatego też tak łatwo się nie poddajemy. Bez względu na rodzaj usterki oraz możliwy stopień skomplikowania, chętnie dokonujemy bezpłatnej diagnozy i ustalamy konkretny kosztorys. Jako serwis pogwarancyjny świadczymy kompleksowe usługi z zakresu napraw, jak i oferujemy okresowe przeglądy i zabiegi konserwacyjne, które niewątpliwie przedłużają żywotność urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Warto pamiętać również o tym, by dokonywać przeglądów i prac serwisowych w przypadku urządzeń gastronomicznych.

 

 

Nasza firma zajmuje się serwisowaniem ekspresów do kawy od początku roku 2014. Na początku naszej działalności napotkaliśmy trudności w znalezieniu dobrych serwisantów, którzy byli specjalistami w naprawie ekspresów do kawy. W ciągu pierwszego roku pracy, nasi technicy często się zmieniali, a większość z nich pomimo bogatego doświadczenia w autoryzowanych centrach serwisowych, w rzeczywistości nie umiała wiele naprawić. W roku 2015 intensywnie współpracowaliśmy z podwykonawcami, aby w końcu w roku 2016 udało nam się zbudować doskonały zespół serwisowy, który działa w naszej firmie do dziś.

W roku 2018 uruchomiliśmy drugi oddział na Placu Konstytucji 5 w Warszawie, który zawiera również warsztat przystosowany do naprawy urządzeń AGD, w tym profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz ekspresów do kawy. Oba punkty prężnie działają do dziś, uzupełniając się wzajemnie w miarę potrzeb.

Od tamtego czasu stale się rozwijamy i dokupujemy narzędzia niezbędne do jeszcze lepszej pracy z ekspresami do kawy. Przez lata naprawiliśmy tysiące urządzeń i znamy niemal wszystkie objawy, przyczyny usterek, problemy konstrukcyjne wszystkich bardziej i mniej popularnych maszyn dostępnych na rynku. Podejmujemy się serwisu zarówno prostych ekspresów, jak również bardzo rozbudowanych, automatycznych, elektronicznych urządzeń, jak również maszyn kawiarnianych, profesjonalnych.

Jesteśmy jednym z najbardziej uznanych w Polsce serwisów ekspresów do kawy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw i konserwacji. Dojeżdżamy do klienta, a nasz wyposażony warsztat jest przygotowany do serwisowania profesjonalnych ekspresów do kawy na najwyższym poziomie. Jeśli posiadasz restaurację, kawiarnię, możesz z czystym sumieniem powierzyć nam swój sprzęt, po naszej usłudze będzie on działał jak nowy. Kochamy naszą pracę i dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.