Serwis ekspresów do kawy

Naszą specjalnością jest naprawa wszelkich urządzeń elektrycznych i elektronicznych, ale niewątpliwie na uwagę zasługują w sposób szczególny ekspresy do kawy.

Serwis ekspresów do kawy

Nasza zdolność do obsługi i naprawy różnorodnych ekspresów do kawy od różnych producentów jest możliwa dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi. Co warto podkreślić, oferujemy szeroki zakres usług naprawczych i serwisowych, obejmujący profesjonalny sprzęt kawiarniany, bary, restauracje, w tym ekspresy kolbowe, przelewowy, kapsułkowe, automatyczne, które znajdują zastosowanie w różnych miejscach, od biur po miejsca kultury, a także te, które są używane w domu. Posiadamy dobrze wyposażone warsztaty, a nasi pracownicy stale doskonalą swoje umiejętności.

Nasz obszar specjalizacji obejmuje naprawę wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych i elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem ekspresów do kawy. Jesteśmy świadomi, jak rozczarowani i zniechęceni mogą być klienci, którzy odwiedzają konkurencyjne serwisy i dowiadują się, że ich urządzenia nie da się naprawić. Naszym celem jest przywracanie sprawności uszkodzonym urządzeniom, dlatego nie poddajemy się łatwo. Bez względu na rodzaj usterki i jej stopień skomplikowania, oferujemy darmową diagnozę i precyzyjne wyceny kosztów. Jako serwis pogwarancyjny zapewniamy kompleksową gamę usług naprawczych oraz regularne przeglądy i konserwację, co niewątpliwie przedłuża trwałość urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Ważne jest również regularne przeglądanie i serwisowanie urządzeń gastronomicznych.
 

Nasza firma zajmuje się serwisowaniem ekspresów do kawy od początku roku 2014. Na początku naszej działalności napotkaliśmy trudności w znalezieniu dobrych serwisantów, którzy byli specjalistami w naprawie ekspresów do kawy. W ciągu pierwszego roku pracy, nasi technicy często się zmieniali, a większość z nich pomimo bogatego doświadczenia w autoryzowanych centrach serwisowych, w rzeczywistości nie umiała wiele naprawić. W roku 2015 intensywnie współpracowaliśmy z podwykonawcami, aby w końcu w roku 2016 udało nam się zbudować doskonały zespół serwisowy, który działa w naszej firmie do dziś.

W roku 2018 uruchomiliśmy drugi oddział na Placu Konstytucji 5 w Warszawie, który zawiera również warsztat przystosowany do naprawy urządzeń AGD, w tym profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz ekspresów do kawy. Oba punkty prężnie działają do dziś, uzupełniając się wzajemnie w miarę potrzeb.

Od tamtego czasu stale się rozwijamy i dokupujemy narzędzia niezbędne do jeszcze lepszej pracy z ekspresami do kawy. Przez lata naprawiliśmy tysiące urządzeń i znamy niemal wszystkie objawy, przyczyny usterek, problemy konstrukcyjne wszystkich bardziej i mniej popularnych maszyn dostępnych na rynku. Podejmujemy się serwisu zarówno prostych ekspresów, jak również bardzo rozbudowanych, automatycznych, elektronicznych urządzeń, jak również maszyn kawiarnianych, profesjonalnych.

Jesteśmy jednym z najbardziej uznanych w Polsce serwisów ekspresów do kawy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw i konserwacji. Dojeżdżamy do klienta, a nasz wyposażony warsztat jest przygotowany do serwisowania profesjonalnych ekspresów do kawy na najwyższym poziomie. Jeśli posiadasz restaurację, kawiarnię, możesz z czystym sumieniem powierzyć nam swój sprzęt, po naszej usłudze będzie on działał jak nowy. Kochamy naszą pracę i dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji