Serwis Sammic

Firma Sammic to indywidualne rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających właścicieli i lokali w gastronomii, hotelarstwie i cateringu.

Serwis Sammic

Firma Sammic oferuje spersonalizowane rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających właścicieli lokali gastronomicznych, hoteli i firm cateringowych. Działalność tej firmy obejmuje licencjonowaną produkcję oraz handel sprzętem gastronomicznym od 1961 roku i bez wątpienia pozostaje światowym liderem w produkcji wysokiej jakości urządzeń służących dynamicznej obróbce żywności, pakowaniu próżniowemu oraz zmywaniu naczyń. Wyobrażenie sobie funkcjonowania lokalu gastronomicznego bez urządzeń tego producenta jest trudne do uwierzenia. Zarówno proces zmywania naczyń, przechowywania żywności, jak i dynamiczna obróbka żywności odgrywają kluczową rolę w lokalach gastronomicznych o różnej skali działania.

Pomimo zapewnienia najwyższej jakości produktów i ciągłego doskonalenia technologicznych rozwiązań, urządzenia gastronomiczne mogą ulegać różnym awariom. Sytuacja, w której nie można korzystać z konkretnych urządzeń, jest niezwykle uciążliwa, ponieważ prowadzi do przestojów w restauracjach.

Nasz serwis oferuje usługi serwisowe i naprawcze dla różnorodnych urządzeń gastronomicznych, w tym tych pochodzących od tego producenta. Nasz wykwalifikowany personel posiada ogromne doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy i stale dąży do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych. W połączeniu z dostępem do wysokiej jakości sprzętu na zapleczu technicznym, jesteśmy w stanie zapewnić usługi o najwyższej jakości. Na początek proponujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzonego sprzętu i przedstawiamy dokładny kosztorys ewentualnych napraw. Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
09:00-19:00, 
sobota: 10:00 - 15:00

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji