Serwis Robot-Coupe

Firma Robot-Coupe posiada już ugruntowaną pozycję na rynku. Odpowiada ona zaprojektowanie, opracowanie i produkcję urządzeń dla gastronomii. Jej siedziba znajduje się we Francji. Podkreślić należy, że w ciągu dekad marka ta zaznaczyła swoją obecność w kuchniach na całym świecie i rozgościła się w nich na dobre. Niewątpliwie znajdziemy tutaj flagowe modele, które są bestsellerami, szczególnie doceniany mi przez szefów kuchni. Nie będzie przesadą, jeżeli powiemy, że niewątpliwie producent ten jest liderem wśród urządzeń gastronomicznych. Przez 60 lat firma zadbała o dopracowanie swoich produktów, dlatego też, jeżeli zdecydujemy się na zakup urządzeń tego producenta, możemy liczyć na innowacyjne rozwiązania, poparte z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo wysokiej jakości tworzonych urządzeń oraz dopracowanych podzespołów i rozwiązań technologicznych, sprzęty gastronomiczne, czy w ogóle elektryczne i elektroniczne ulegają różnego rodzaju awariom. Niewątpliwe taka sytuacja jest niekorzystna dla restauratorów, kiedy w ich lokalach gastronomicznych praca bywa zaburzona, a niekiedy nawet przygotowywanie konkretnych dań bywa niemożliwe. Wtedy niezadowolenie klientów mamy gwarantowane. By tego uniknąć, warto zdecydować się na naprawę uszkodzonego sprzętu, która nierzadko bywa bardziej opłacalna niż zakup nowego.

Nasza firma działa w ramach serwisu pogwarancyjnego i świadczymy usługi naprawcze i serwisowe na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że w naszym zespole pracują doskonali fachowcy, możemy śmiało udzielać gwarancji na świadczone usługi. Na początek proponujemy oczywiście bezpłatną diagnozę i prezentujemy konkretną wycenę ewentualnych napraw.