Serwis Retigo

Trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie zarówno większego, jak i mniejszego lokalu gastronomicznego bez pieców konwekcyjno-parowych.

Serwis Retigo

Funkcjonowanie zarówno większych, jak i mniejszych lokali gastronomicznych bez pieców konwekcyjno-parowych byłoby trudne do wyobrażenia. Jednym z wiodących producentów tych urządzeń jest firma Retigo. Ich piece konwekcyjno-parowe są klasy premium i stanowią niezbędny element wyposażenia każdej kuchni, w której serwowane jest masowe żywienie. Urządzenia te umożliwiają gotowanie, pieczenie, a nawet duszenie kilku potraw jednocześnie. Piece elektryczne Retigo również zasługują na uwagę, ponieważ oferują doskonałą jakość wykonania w przystępnej cenie. Wykorzystane komponenty gwarantują niezawodność eksploatacji i są łatwe w utrzymaniu czystości, co ma duże znaczenie w branży gastronomicznej.

Jednak, jak to bywa, awarie urządzeń elektrycznych w lokalach gastronomicznych mogą się zdarzyć. To rodzi wiele stresu i dylematów dla właścicieli restauracji. Często pojawia się pytanie, czy uszkodzenie jest na tyle poważne, że trzeba inwestować w nowy sprzęt. Niemniej jednak zachęcamy do zachowania spokoju i rozważenia naprawy urządzeń. Jako serwis pogwarancyjny oferujemy różnorodne usługi naprawcze i serwisowe. Nawet w przypadku trudnych problemów technicznych nasz zespół z powodzeniem radzi sobie z naprawą, co często okazuje się opłacalne. Rozpoczynamy od darmowej diagnozy urządzenia, a dopiero potem przedstawiamy szczegółowy kosztorys prac. W tym momencie klient ma możliwość zrezygnowania z naszych usług bez żadnych kosztów. Jesteśmy pewni profesjonalizmu naszych usług i udzielamy stosownej gwarancji na przeprowadzone prace.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji