Serwis RedFox

Producent ten tworzy wysoce funkcjonalne i praktyczne produkty, które na stałe wpisują się w wyposażenie różnych lokali gastronomicznych.

Serwis RedFox

Ten producent tworzy wysoce praktyczne i funkcjonalne produkty, które stały się nieodłącznym elementem wyposażenia różnych lokali gastronomicznych. Red Fox to marka związana z dużą firmą RM Gastro. Właściciele restauracji i barów z pewnością docenią jej szeroki asortyment, który umożliwia kompleksowe wyposażenie dowolnego obiektu gastronomicznego. W ofercie znajdziemy frytownice, płyty grillowe, kotły, kuchnie gazowe i elektryczne, makaroniarki, zaparzacze, warniki, krajalnice, zmywarki, szafy chłodnicze, podgrzewacze do żywności, talerze, zmiękczacze do wody oraz wiele innych akcesoriów kuchennych, które bez wątpienia cechuje wysoka jakość. Ten producent stale doskonali swoją ofertę, oferując rozwiązania, które wyróżniają się ponadprzeciętną użytecznością. Łączy on nowoczesne technologie z nowoczesnym designem i najwyższą jakością materiałów używanych do produkcji. Oprócz walorów estetycznych, można liczyć na długotrwałą wydajność i zgodność z normami ekologicznymi.

Jednak, jak to często bywa, urządzenia z czasem mogą ulec różnym awariom. Nawet wysokiej jakości sprzęt elektroniczny podlega normalnemu zużyciu i może ulec uszkodzeniu. Jednak jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową, nie ma powodu do niepokoju. Nasz serwis składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy z powodzeniem radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Jesteśmy firmą świadczącą usługi serwisowe po okresie gwarancyjnym i oferujemy bezpłatną diagnozę usterki. Po diagnozie przedstawiamy szczegółową wycenę naprawy, pozostawiając klientowi możliwość rezygnacji bez dodatkowych kosztów.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji