Serwis Ohaus

Działająca od 1907 roku firma Ohaus to na chwilę obecną niekwestionowany lider w skali światowej w dziedzinie produkcji wag elektronicznych i wag mechanicznych. Jeżeli przyjrzymy się ofercie tego producenta, z powodzeniem znajdziemy tutaj niezawodne i funkcjonalne wagi, które wyróżniają się swoją całością i niezawodnością. Producent ten zdobył zaufanie klientów już na sześciu kontynentach i na dobre raz gościł się także w naszym kraju. Coraz częściej lokale gastronomiczne – zarówno większe, jak i mniejsze – chętnie korzystają z oferty filmy Ohaus.

Oczywiście nie ma tego, że producent dołożył wszelkich starań, by stworzyć urządzenia niezawodne i możliwie najwyższej jakości, zdarzają się różne sytuacje, że sprzęt ten ulega awarii. Bez względu na to, czy sprawa dotyczy zużycia się podzespołów, czy też uszkodzeń mechanicznych, nasi specjaliści chętnie podejmą się napraw urządzeń firmy Ohaus. 

Na uwagę zasługuje fakt, że tuż przed rozpoczęciem działań, dokładnie rozmawiamy z klientem o objawach ewentualnych awarii i sami dokonujemy szczegółowej diagnozy. Dopiero po zapoznaniu się z usterką, prezentujemy szczegółowy kosztorys ewentualnych napraw. Istotne jest to, że na tym etapie klient może zrezygnować ze współpracy z nami nie ponosi on żadnych dodatkowych kosztów. Mamy jednak świadomość tego, że w naszym zespole pracują doskonali fachowcy, którzy wyróżniają się bogatym i wieloletnim doświadczeniem, a także z ogromną pasją podchodzą do prowadzonych działań, dlatego też na świadczone przez nas usługi udzielamy konkretnej gwarancji.