Serwis Ma-Ga

Firma Ma-Ga jest producentem profesjonalnych maszyn gastronomicznych, które stosuje się do przetwarzania żywności oraz przetwarzania mięsa.

Serwis Ma-Ga

Firma Ma-Ga to producent wysokiej jakości maszyn gastronomicznych, które znajdują zastosowanie w przetwarzaniu żywności oraz mięsa. W ofercie tego producenta znajdują się standardowe urządzenia, takie jak krajalnice żywności, szatkownice warzyw, kotleciarki do mięsa i popularne wilki. Jest to marka, którą dobrze znają restauratorzy, ponieważ jest dosyć rozpoznawalna. Warto podkreślić, że wszystkie produkty oferowane przez tę firmę cechuje bardzo wysoka jakość wykonania, a także możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klienta. Firma Ma-Ga dba o rozwijanie swojej oferty i proponuje również nowoczesne i automatyczne produkty, które są niezastąpione w lokalach gastronomicznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Mimo że firma Ma-Ga słynie z jakości swoich produktów, niekiedy zdarzają się awarie urządzeń. Szczególnie w restauracjach, taki obrót spraw bywa problematyczny. Dlatego my, jako firma świadcząca usługi serwisu pogwarancyjnego, staramy się utrzymać najwyższe standardy podczas przeprowadzania napraw. Zawsze rozpoczynamy od bezpłatnej diagnozy uszkodzonego urządzenia, a dopiero po niej prezentujemy klientowi kosztorys naprawy. Nie jest to wiążące zobowiązanie do dalszej współpracy, dzięki czemu klient ma możliwość rezygnacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oferujemy również konkretną gwarancję na nasze świadczone usługi.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji