Serwis Inoxxi

Jeżeli kładziecie szczególny nacisk na wysoce zaawansowany sprzęt dostosowany do potrzeb XXI wieku i wybraliście produkty od Inoxxi, to na pewno dokonaliście rozsądnego wyboru

Serwis  Inoxxi

Jeżeli kładziecie szczególny nacisk na wysoce zaawansowany sprzęt dostosowany do potrzeb XXI wieku i wybraliście produkty od Inoxxi, to na pewno dokonaliście rozsądnego wyboru. Firma Inoxxi skupia się na projektowaniu i wytwarzaniu wyspecjalizowanego sprzętu przeznaczonego do lokali gastronomicznych, biorąc pod uwagę ciągle rosnące oczekiwania konsumentów i zwracając szczególną uwagę na to, aby profesjonaliści mogli pracować wydajnie i efektywnie. Wszystkie urządzenia, poza tym, że wykonane są z wysokiej jakości komponentów i cechują się prostotą w utrzymaniu czystości, spełniają najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa pracy. Co więcej, wyróżniają się wyjątkowym designem. Te innowacyjne sprzęty przeznaczone są przede wszystkim do zakładów przetwórstwa mięsnego i rybnego, a także sklepów, stanowiąc doskonałe rozwiązanie w branży spożywczej i gastronomicznej. Co istotne, oferta produktów tego producenta została dostosowana do różnorodnych działalności użytkowników, co oznacza, że zarówno małe, jak i duże lokale gastronomiczne znajdą odpowiednie urządzenia dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Mimo staranności producenta w tworzeniu praktycznie niezawodnych produktów, urządzenia elektryczne mogą ulec różnym awariom. Dlatego jako serwis pogwarancyjny, jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązywać nawet najbardziej zaawansowane problemy i dokonywać skutecznych napraw. Warto podkreślić, że na samym początku oferujemy bezpłatną diagnostykę i przedstawiamy wnikliwy kosztorys, co umożliwia klientowi samodzielne podjęcie decyzji o dalszej współpracy lub jej rezygnacji, bez ponoszenia żadnych kosztów. Co więcej, udzielamy konkretnej gwarancji na świadczone przez nas usługi.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
09:00-19:00, 
sobota: 10:00 - 15:00

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji