Serwis Hendi

Hendi to rozpoznawalna, międzynarodowa marka, która niewątpliwie jest liderem dostarczającym kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla gastronomii.

Serwis Hendi

Hendi to uznana międzynarodowa marka, która stanowi absolutnego lidera w dostarczaniu wszechstronnych i innowacyjnych rozwiązań dla branży gastronomicznej. Produkty tej firmy cechuje wyjątkowa jakość wykonania, co zdobywa uznanie szefów kuchni i restauratorów na całym świecie. Główne cechy produktów marki Hendi to ich niezawodność oraz dążenie do innowacji. Firma stale pracuje nad doskonaleniem swoich rozwiązań, by sprostać oczekiwaniom i zadowoleniu swoich klientów. Hendi oferuje nie tylko wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, lecz także meble o doskonałym wykonaniu. Linia chłodnicza firmy Hendi charakteryzuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej oraz wykorzystuje odpowiednie czynniki chłodnicze, takie jak r290 i r600a. Warto podkreślić, że firma ta dba o ekologiczne opakowania, co jest aspektem szczególnie istotnym.

Niemniej jednak, nawet najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania mogą ulec awariom. Zamiast inwestować w nowe urządzenia, rozważcie naprawę, która często okazuje się opłacalniejsza. Nasza firma specjalizuje się w serwisowaniu i naprawie różnych urządzeń marki Hendi, w tym profesjonalnych sprzętów chłodniczych, mikserów, zmywarek, pieców konwekcyjnych, robotów kuchennych i drobnych akcesoriów cukierniczych. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców posiada niezbędną wiedzę i korzysta z najnowocześniejszego sprzętu, a także dysponuje dostępem do wysokiej jakości części zamiennych. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji, a na początek oferujemy bezpłatną i niezobowiązującą diagnozę, po której prezentujemy szczegółową wycenę ewentualnych napraw.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
09:00-19:00, 
sobota: 10:00 - 15:00

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji