Serwis Gredil

Gredil to popularna i rozpoznawalna marka, która należy do dużego producenta urządzeń gastronomicznych, czyli równie rozpoznawalnej firmy Stalgast.

Serwis Gredil

Gredil wyróżnia się nie tylko doskonałej jakości urządzeniami gastronomicznymi, których produkcja odbywa się w Chinach, ale również możemy liczyć tutaj na przystępne ceny. Nietrudno się domyślić, że za jakość produktów odpowiada i poświadcza jeden z największych dystrybutorów sprzętów gastronomicznych w Polsce, czyli wspomniana właśnie firma Stalgast. Marka Gredil oferuje między innymi grille kontaktowe, naleśnikarki, gofrownice, frytownice, salamandry elektryczne, warniki do wody, piece do pizzy oraz płyty grillowe. Możemy liczyć na to, na obudowy tych urządzeń zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a wszystkie materiały, których używa się do ich produkcji, są wysokiej jakości. Dzięki temu, że producent proponuje wysoką jakość urządzeń gastronomicznych i stosunkowo niską cenę tych artykułów, śmiało możemy uznać, że produkty te stanowią profesjonalne wyposażenie dla lokali gastronomicznych o różnej wielkości, jednocześnie stanowiąc tańszą alternatywę dla drogich sprzętów.
 

Oczywiście warto mieć świadomość, że urządzenia te każdego dnia narażone są na sporą eksploatację oraz ciężką pracę, dlatego też mogą ulegać różnego rodzaju awariom. Nawet, jeżeli producent zapewnia o wysokiej jakości i trwałości tych sprzętów, sytuację bywają różne. Jako serwis pogwarancyjny posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie w naprawie sprzętów elektronicznych, w tym również urządzeń przeznaczonych do użytku w lokalach gastronomicznych, dlatego też bardzo szybko i jednocześnie na wysokim poziomie radzimy sobie z różnego rodzaju naprawami. Pracę rozpoczynamy od udzielenia bezpłatnej diagnozy, by w dalszym etapie zaprezentować kosztorys ewentualnych napraw. Na świadczone przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
09:00-19:00, 
sobota: 10:00 - 15:00

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji