Serwis GGF

GGF To włoski producent różnego rodzaju urządzeń do lokali gastronomicznych, które świetnie sprawdzą się w restauracjach czy w pizzeriach.

Serwis GGF

Gredil to rozpoznawalna marka, będąca częścią renomowanego producenta urządzeń gastronomicznych, czyli firmy Stalgast, która także cieszy się uznaniem. Produkty marki Gredil charakteryzują się doskonałą jakością i produkowane są w Chinach, co idzie w parze z przystępnymi cenami. Za jakość tych urządzeń stoi i poświadcza ją jeden z największych dystrybutorów sprzętu gastronomicznego w Polsce, czyli firma Stalgast. W ofercie marki Gredil znajdują się grille kontaktowe, naleśnikarki, gofrownice, frytownice, salamandry elektryczne, warniki do wody, piece do pizzy oraz płyty grillowe. Urządzenia te cechuje obudowa z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz używane materiały o solidnej jakości. Dzięki temu, że producent oferuje urządzenia gastronomiczne o doskonałej jakości w przystępnej cenie, można śmiało uznać je za profesjonalne wyposażenie lokali gastronomicznych o różnym charakterze, stanowiąc jednocześnie bardziej przystępną cenowo alternatywę dla droższego sprzętu.

Jednak należy pamiętać, że te urządzenia są codziennie intensywnie eksploatowane, co naraża je na różne awarie. Mimo zapewnień producenta dotyczących jakości i trwałości, nie można wykluczyć sytuacji, w których mogą wystąpić problemy. W roli serwisu pogwarancyjnego dysponujemy dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu naprawy sprzętu elektronicznego, w tym urządzeń gastronomicznych. Szybko i profesjonalnie radzimy sobie z różnymi rodzajami napraw. Proces rozpoczynamy od bezpłatnej diagnozy, a następnie prezentujemy klientowi kosztorys planowanych napraw. Oferujemy także gwarancję na świadczone przez nas usługi.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji