Serwis cookPRO

Firma cookPRO to stosunkowo młode, aczkolwiek wysoce profesjonalne rozwiązanie. Znajdziemy tutaj linie świetnych produktów w zaskakująco niskich cenach, należących do firmy Soda Pluss.

Serwis cookPRO

Firma cookPRO to stosunkowo nowy, ale wysoce profesjonalny gracz na rynku. Produkty cookPRO stanowią część oferty firmy Soda Pluss i wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. Możemy być pewni, że produkty cookPRO są unikalne, spełniające rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i higieny oraz zadowalające potrzeby szerokiego grona klientów. Warto zwrócić uwagę, że za produkty wysokiej jakości firmy cookPRO zapłacimy znacznie mniej niż za konkurencyjne rozwiązania. Co roku firma ta wprowadza nowe i nietuzinkowe propozycje, które zasługują na uwagę. Producent urządzeń gastronomicznych cookPRO zatroszczył się o to, aby zarówno większe, jak i mniejsze lokale gastronomiczne znalazły odpowiednie rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

Mimo dbałości o jakość produktów firmy cookPRO, zdarzają się różne sytuacje, które wymagają interwencji związanej z naprawą tych urządzeń. W ramach naszego serwisu pogwarancyjnego oferujemy usługi serwisowe i naprawcze różnych urządzeń gastronomicznych, bez względu na ich markę. Naszą pracę rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki, aby następnie przedstawić klientowi szczegółową wycenę. Na tym etapie klient może zrezygnować z naszych usług bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanego zespołu fachowców i zaawansowanego zaplecza technologicznego, jesteśmy w stanie naprawić różnego rodzaju urządzenia, takie jak automatyczne maszyny do lodów, kotleciarki elektryczne, maszyny do lodów tajskich, pojemniki termoizolacyjne, skubarki do drobiu, zamrażarki, gofrownice elektryczne i wiele innych, niezależnie od marki.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
10:00-19:00, 
sobota: nieczynne

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji