Serwis Caterlite

Jeżeli poszukujemy sprzętu cateringowego do pracy lekkiej oraz średniej, a także takiego, który sprawdzi się w użytku domowym, jak i świetnie zda egzamin w komercyjnych kuchniach, firma Caterlite z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Serwis Caterlite

Jeśli szukamy sprzętu cateringowego, który będzie odpowiedni do lekkiej i średniej pracy oraz sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak i w profesjonalnych kuchniach, firma Caterlite z pewnością sprosta naszym oczekiwaniom. Wytwarza szeroki zakres różnorodnych urządzeń gastronomicznych, takich jak gotowce, kuchenki indukcyjne, płyty grzejne, szatkownice, ryżowary, dystrybutory i wiele innych. Możemy z pewnością stwierdzić, że te profesjonalne rozwiązania łączą wysoką jakość z praktycznymi rozwiązaniami i estetyką. Te urządzenia idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, a warto podkreślić, że firma stale wprowadza nowe produkty na rynek, aby zaspokoić rosnące potrzeby w coraz bardziej wymagających środowiskach kulinarnych.

Niestety, nawet najbardziej zaawansowane rozwiązania mogą ulec różnym awariom. W takiej sytuacji trudno sobie wyobrazić prowadzenie lokalu gastronomicznego, ponieważ bez niezbędnych urządzeń, które pracują niemal non-stop, praca w kuchni byłaby praktycznie niemożliwa. W takim przypadku konieczne jest znalezienie solidnego i sprawdzonego serwisu urządzeń gastronomicznych. Jeśli trafiliśmy na naszą stronę internetową, możemy być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby w możliwie najkrótszym czasie, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości świadczonych usług, przeprowadzić skuteczną naprawę uszkodzonego sprzętu. Na wszystkie nasze usługi udzielamy konkretnego gwarancji, a wszelkie prace rozpoczynamy od bezpłatnej diagnostyki i przedstawienia szczegółowego kosztorysu proponowanych działań.
 

Skontaktuj się 
z nami!

Dane adresowe

Orląt Lwowskich 59
02-495 Warszawa
godziny pracy: poniedziałek - piątek 
09:00-19:00, 
sobota: 10:00 - 15:00

Dane kontaktowe

tel: 501 648 087
mail: info@ivitergastro.pl

Zobacz jak pracujemy!

Galeria realizacji